Dwunaste warsztaty z HEART Globals przechodzą do historii! Po cudownym SHOW, które było wynikiem trzydniowej pracy z uczestnikami, nasi goście wyruszyli w dalszą trasę. Lubin opuścili 4 czerwca ok. godz.23.30 i po całonocnej podróży, 5 czerwca od godz. 15 zaczęli kolejne warsztaty w Niemczech. Uff, co za tempo! Ależ mają w sobie moc i energię! Na szczęście sporo jej w nas zostawili i będzie co wspominać!
Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i "odważyli" się dołączyć do warsztatów. Ostatecznie zebrało się 96 uczestników, którzy bardzo szybko zarazili się entuzjazmem i totalną energią Heart Globals! Jakież to były cudowne 3 dni - a finałowe SHOW - WOW! Kto był i widział, ten wie:)
Dziękujemy wspaniałym HOSTOM!
Stworzyliście wspaniały klimat, a wszyscy poczuli się jak u siebie w domu. Wspaniałymi hostami byli:
Amelia Spieć, Amelia Zaremba, Hania Midziak, Ola Stępień, Eryka i Oliwia Pająk, Julia Babiuch, Klara Zawadzka, Bartek Książek, Wiktoria Misiewicz, Ola Jędrkowiak, Milena Kasprowska, Julia Żelichowska, Marysia Jaskuła, Natalia Buras, Sara Czyż, Radek Fabiszewski, Radek i Iza Wojsa, Zoriana Oliijnyk, Mikołaj Terpiłowski, Emilia Ogonowska, Zuzanna Rolak oraz Joanna i Józef Marciniszyn:)
Za pomoc i wsparcie w organizację imprezy dziękujemy naszym sponsorom, którymi byli:
RCS Lubin, Rada Rodziców przy I LO oraz spółka RAG Górzyńscy.
DZIĘKUJEMY!!! Zobacz zdjęcia.